Wisła Kraków w dzisiejszym boju z Lechią Gdańsk przystąpi z celem przełamania serii kolejnych porażek z rzędu. Przed spotkanie szkoleniowiec ekipy z Grodu Kraka nie ukrywał, że liczy na wsparcie kibiców.

– Przepracowaliśmy pełny mikrocykl. To cieszy, gdyż mam za sobą kolejne dni pracy z zespołem. Po dobrej regeneracji po meczu ze Śląskiem Wrocław zaczęliśmy akcenty motoryczne łączyć z grą ofensywną. Sporo uwagi poświęciliśmy grze w ofensywie i tworzeniu sytuacji – mówił Artur Skowronek cytowany przez oficjalną stronę klubu z Małopolski.

– Jakości w zespole Lechii jest bardzo dużo, jesteśmy właśnie po analizie przeciwnika. Są na pewno kreatywni i konkretni w pressingu. My natomiast mamy pomysł, żeby zminimalizować mocne strony rywala – kontynuował opiekun krakowian.

– Kibice są z nami w trudnym momencie. Mam nadzieję, że dadzą nam wsparcie, które pozwoli zawodnikom złapać płynność w grze. Chciałbym zaznaczyć, że w naszej szatni, pomimo słabszych wyników, panuje pozytywne nastawienie do pracy – skwitował szkoleniowiec wiślaków.

Dodajmy, że Wisła plasuje się aktualnie na ostatniej pozycji w ligowej stawce, legitymując się dorobkiem 11 punktów na koncie.