Trener krakowskiej Wisły w osobie Artura Skowronka potwierdził, że jest temat powrotu Sławomira Peszki do klubu spod Wawelu. Szkoleniowiec ekipy z Miasta Królów zakomunikował też, że do końca tego tygodnia Wisłę może wzmocnić napastnik.

Peszko i Wolski z wolną ręką w poszukiwaniu nowego klubu

– Jest temat Peszki. Do końca tygodnia możliwy transfer napastnika. Kolejne nie wcześniej niż przed wyjazdem do Turcji – mówił opiekun Wisły w rozmowie z dziennikarzami przed pierwszym treningiem wiślaków w 2020 roku.

Skowronek zabrał też głos na temat innego zawodnika Lechii Gdańsk, który otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. – Rafał Wolski nie jest nam potrzebny. Mamy inne priorytety – zakomunikował opiekun krakowian.

– Wszyscy zawodnicy, z którymi rozmawiamy, mają ważne kontrakty z innymi klubami i trenują. Nie wszyscy to obcokrajowcy – skwitował były trener Stali Mielec.

Dodajmy, że na inauguracyjnych zajęciach pojawiło się 24 piłkarzy. Paweł Brożek trenował indywidualnie. Z kolei Silva i Vukan Savicević przyjadą jutro. Vullnet Basha ma pojawić się w Krakowie do piątku. Odnotujmy, że pomocnik Wisły po raz kolejny został ojcem.