Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Głowacki w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Wisły. Kapitan “Białej Gwiazdy” prawdopodobnie zgodził się na kontynuowanie swojej kariery, a rozmowy w sprawie podpisania nowej umowy trwają. Szkoleniowiec Dariusz Wdowczyk przyznał, że jest w tej kwestii dobrej myśli.

Początkowo “Głowa” zamierzał zakończyć swoją karierę z końcem obecnego sezonu. W przyszłym sezonie, jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, nadal będziemy oglądać kapitana Wisły przy Reymonta.

– Jeżeli chodzi o Arka Głowackiego to prowadzimy dalej rozmowy. Jestem za tym, aby Arek został na kolejny sezon. Nie wszystko oczywiście zależy ode mnie, a przede wszystkim od rozmów Arka z przedstawicielami klubu. Ja jestem za tym, aby Arek na kolejny sezon był w zespole, choć przyznam, o czym już rozmawialiśmy, nie w takim wymiarze meczowym jak to ma miejsce w tej chwili. Ale jest to naprawdę duża wartość, ikona klubu. Myślę, że trzeba robić wszystko, aby w klubie pozostał – mówił podczas konferencji prasowej Dariusz Wdowczyk.

Teraz pozostaje nam oczekiwać na oficjalny komunikat o przedłużeniu kontraktu. O tym, że wkrótce się pojawi jesteśmy w 100-procentach przekonani.

Wisła zatrzyma Wolskiego? Trwają rozmowy >>