Tylko bez Jakuba Bartkowskiego do swojego poniedziałkowego boju z Arką Gdynia podejdzie Wisła Kraków, która powalczy o swoje ósme zwycięstwo w sezonie. Tymczasem poniżej przedstawiamy przewidywany skład „Białej Gwiazdy” na boj z ekipą Zbigniewa Smółki.

Kursy bukmacherów przed meczem Arka – Wisła

Wszystko wskazuje na to, że szkoleniowiec krakowian nie odejdzie od swojego standardowego schematu taktycznego, czyli 4-2-3-1. Między słupkami bramki Wisły prawdopodobnie swój szesnasty ligowy mecz zaliczy Mateusz Lis.

Tymczasem w defensywie krakowskiej drużyny można się spodziewać Rafała Pietrzaka, Macieja Sadloka, Marcina Wasilewskiego i Zorana Arsenicia. Obrona będzie zatem składać się z kwartetu sztandarowego.

W drugiej linii roszady tez nie powinny się pojawić. W roli defensywnych pomocników wygląda na to, że zagrają Villnet Basha i Dawid Kort. Z kolei za ofensywie odpowiedzialni mają być: Martin Kostal, Jesus Imaz i Rafał Boguski. O swoje dziewiąte trafienie sezonie powalczy z kolei Zdenek Ondrasek.

Przewidywany skład Wisły Kraków na mecz z Arką Gdynia: Lis – Pietrzak, Sadlok, Wasilewski, Arsenić, Basha, Kort, Kostal, Jesus Imaz, Boguski, Ondrasek.