Akcja #50kforWK nabiera rozpędu!

0
3951

Jarosław Królewski, prezes firmy Senerise, kilka dni temu zapoczątkował akcję #50kforWK mającą na celu zebranie środków mających pomóc Wiśle Kraków SA. Do akcji włączyło się także Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków.

Sam Jarosław Królewski zadeklarował przekazanie od swojej firmy kwoty 50 tysięcy złotych. Własnymi siłami znalazł innych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się włączyć do akcji. Deklarowana kwota na chwilę obecną wynosi już co najmniej 300 tysięcy złotych.

W poniedziałek do akcji dołączyło również stowarzyszenie Socios Wisła, które rozpoczęło zbiórkę indywidualnych darowizn. Aktualnie licznik akcji wskazuje już prawie 17 tysięcy złotych. Na konto Socios Wisła trafią również deklarowane przez Jarosława Królewskiego i innych przedsiębiorców kwoty.

Chciałbyś dołączyć do akcji? Jest to bardzo proste. Środki można przekazywać na poniższe konto Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków:

Celem jest wsparcie Wisły Kraków SA i pomoc w spłacie najpilniejszych zobowiązań. Mając na uwadze skomplikowaną sytuację wokół Wisły, stowarzyszenie Socios w porozumieniu z inicjatorem akcji zdecydowało, że powstanie specjalne konto, które kontrolowane będzie przez zarząd Socios oraz Jarosława Królewskiego. Przekazanie środków Wiśle będzie więc uzależnione od zgody wszystkich organizatorów akcji.