Poznaliśmy drugiego sparingpartnera Wisły Kraków podczas przygotowań do nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Podopieczni Artura Skowronka zmierzą się również z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Piłkarze Wisły krótkie przygotowania do nowego sezonu rozpoczną już w najbliższy czwartek (30 lipca). Zespół “Białej Gwiazdy” będzie trenował na własnych obiektach w Myślenicach i ma również w planach rozegranie dwóch sparingowych meczów.

Pierwszym rywalem w meczu, który odbędzie się 5 sierpnia będzie Stal Mielec. We wtorek poznaliśmy drugiego przeciwnika, a będzie nim drugi z beniaminków PKO Ekstraklasy – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz rozegrany zostanie 8 sierpniu w Bielsku-Białej.

Pierwsze oficjalne spotkanie wiślaków czeka w połowie sierpnia. W meczu 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski zagrają na wyjeździe z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Dokładna data tego meczu nie jest jeszcze ustalona, ale mecze tej fazy rozgrywek odbędą się w dniach 13-16 sierpnia.

Rywalizację w nowym sezonie PKO Ekstraklasy piłkarze Wisły również rozpoczną na wyjeździe. W weekend 21-23 sierpnia zagrają z Jagiellonią Białystok.