Stowarzyszenie Socios Wisła przekazało Wiśle Kraków SA 150 tysięcy złotych. To pierwszy efekt podpisanego w ostatnich dniach porozumienia między stronami.

Przypomnijmy, że nasz klub zawarł porozumienie z Socios Wisła na mocy którego przez najbliższy rok do klubu trafi milion złotych. Pierwsza transza pieniędzy, które pochodzą ze składek członkowskich powędrowała już na konto spółki.

Przekazywane zgodnie z ustalonym harmonogramem pieniądze będą przeznaczane na funkcjonowanie Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, drużyny Centralnej Ligi Juniorów oraz drużyny rezerw.

Podpisanie porozumienia między Socios Wisła i klubem zachęciło kolejne osoby do wstąpienia w szeregi stowarzyszenie. Już teraz liczy ono 1826 członków, a ponad 100 osób oczekuje jeszcze na przyjęcie. Wiele wskazuje na to, że jeszcze przed pierwszym meczem nowego sezonu, liczba członków Socios Wisła może przekroczyć dwa tysiące!

Przypominamy również, że piłkarze Wisły w nadchodzącym spotkanie będą występowali z logo Socios Wisła na koszulce. Logotypy stowarzyszenia znajdą się również na stadionie oraz materiałach reklamowych klubu. To tylko potwierdzenie jak dużym partnerem dla klubu jest stowarzyszenie.