[Dzisiaj 10:10] darotsok73: kontrakt z Carlitosem przedłużyć, kaskę mu zwiększyć bo czuję ze to będzie obiekt zakusó rywali niedługo [Dzisiaj 10:07] TIR_DO_SŁUBIC: kiko Ramirez @enkikos 10:04 la cracovia la pute de madre [Dzisiaj 10:06] TIR_DO_SŁUBIC: kiko Ramirez @enkikos 10:02 los companieros Carlitos cojones [Dzisiaj 10:02] PSYCHOLTSW: nie z dużej [Dzisiaj 10:02] PSYCHOLTSW: @!!IRIVER!!: no właśnie z wielkiej [Dzisiaj 10:01] darotsok73: klawiatura plus pośpiech, pardonnnn [Dzisiaj 10:01] !!IRIVER!!: @darotsok73: masz szczęście, że poprawiłeś "Wisły", bo już Ci miałem wytknąć, że się mądrzysz a z wielkiej litery nie piszesz [Dzisiaj 09:59] darotsok73: bez względu na markę rywala i sytuację polityczno kadrową mecze u siebie TRZEBA WYGRYWAĆ, bo kibic marudny, wymagalski obrażalski, po porażce przyczai się nie przyjdzie [Dzisiaj 09:56] darotsok73: Wisły [Dzisiaj 09:56] darotsok73: wisły z Meliksonami i innymi gwiazdami to raczej zbyt szybko nie zobaczycie, chyba ze jakiś kolejny sponsorito na głowę upadnie i sie w to wpakuje, na dziś mamy co mamy i dobrze jest [Dzisiaj 09:55] Vanti10: Masz racje, miałem na myśli powrót do nas <3 [Dzisiaj 09:54] Ogryzek: @Vanti10: powrót? Z jego perspektywy to kolejny wyjazd. On juz wrócił do siebie [Dzisiaj 09:53] Vanti10: 4 liga zawsze spoko [Dzisiaj 09:53] Vanti10: No chyba ze z semirem do widzewa do smudy [Dzisiaj 09:53] Vanti10: Melikson odpadł wczoraj z ligi mistrzow wiec mysle ze najwyzszy czas na powrót do Wisełki [Dzisiaj 09:52] Vanti10: Swoją drogą sobotni mecz będzie bardzo ciężki. Lechia po przegranej z Sandecją i zamieszaniem wokół trenera bedzie chciala sie zrehabilitowac [Dzisiaj 09:51] darotsok73: za stary, bieremy Zlatana [Dzisiaj 09:49] AlvaroTS: @darotsok73: i van nistelrooy-a [Dzisiaj 09:48] darotsok73: Forlana kupić [Dzisiaj 09:47] darotsok73: aa, no i WISŁA PANY [Dzisiaj 09:47] darotsok73: najważniejsze w tym roku jest wygrywać , czasem zremisować, broń Boże nie przegrywać, długi spłacić, piłkarzom terminowo płacić, stadion zapełniać, zdrowym być , " , pominąłem cuś ? [Dzisiaj 09:46] AlvaroTS: najważnieszy wtym roku jest Puchar Polski [Dzisiaj 09:45] saymon: Teraz to głownie uzbierac punktow zeby w grudniu byc top6, a po przerwie zimowej jak juz wszyscy przepracuja okres przygotowawczy pomyslec o czyms wiecej [Dzisiaj 09:41] PSYCHOLTSW: także jest kim grać i na czym budować skład [Dzisiaj 09:41] PSYCHOLTSW: niektórzy nawet bliżej 20 niż 30 [Dzisiaj 09:40] PSYCHOLTSW: nie liczac brożka, Boguskiego i głowy chyba wszyscy poniżej 30 [Dzisiaj 09:40] PSYCHOLTSW: skład mamy ciekawy [Dzisiaj 09:36] Vanti10: Wydaje mi się że mimo odejścia brleka(wielka szkoda pomimo zarobionych pieniędzy) można stworzyć ciekawy skład. Jest Wojtkowski, halilovic, ze manuel, velez, llonch, bartosz, boguski, malecki, kostal carlitos brozek basha ondrasek a do tego zapowiadane dwa transfery (pomocnika i napastnika). Jesli tylko trenerom uda się to dobrze poustawiać to można powalczyć z najlepszymi jak równy z równym. Mamy w kadrze doświadczonych zawodników ale też młodych głodnych gry. Ciekawa mieszanka. Do tego Pani prezes powiedziała że atmosfera w druzynie jest naprawde bardzo dobra a zaległosci oprócz premii wypłacone. Jestem dobrej myśli(przynajmniej do kolejnego meczu) [Dzisiaj 09:34] saymon: o 19 [Dzisiaj 09:34] saymon: jutro [Dzisiaj 09:31] Strzala: kiedy gra legła? [Dzisiaj 09:27] sl@y: ram pam pam, jeb jeb jeb [Dzisiaj 09:23] PSYCHOLTSW: [Dzisiaj 09:23] PSYCHOLTSW: Sheriff! [Dzisiaj 09:23] PSYCHOLTSW: Sheriff ! [Dzisiaj 09:20] saymon: Legia widze niezle idzie, Niezgoda nie zagra bo go nie zgłosili do el. LE [Dzisiaj 09:20] saymon: moze i prawda ale jesli Dinamo odrzucilo oferte na 1.4mln E to wiesz [Dzisiaj 09:19] PSYCHOLTSW: [Dzisiaj 09:19] PSYCHOLTSW: tylko czy to prawda [Dzisiaj 09:19] PSYCHOLTSW: @saymon: o tym było słychać wcześniej