[Dzisiaj 00:46] UcheJ: Pozdro Bracia do jutra jutro musi być wygrana!!! [Dzisiaj 00:45] UcheJ: żony nie ma, psa nie ma tylko te dwa koty .......i pewnie co noc... drzewa nie zasadził to teraz lament robi że jego wspólpracownicy pozwoli drzewa ciąć ciołek z żoliborza [Dzisiaj 00:44] UcheJ: nie nawidze ich i tego kaczora, ścieli mu sąsiedzi Dęby to niech huj sam zasadzi jak nie ma swoich [Dzisiaj 00:44] nesta: Jebac ....y z PiS i kaczora pedała [Dzisiaj 00:43] UcheJ: Jebać PiS [Dzisiaj 00:37] mitmichael: to Amicorz na mistrza leci [Dzisiaj 00:30] fialo: jebac pis [Dzisiaj 00:27] domin_czyzyny: rzygać się chce [Dzisiaj 00:27] domin_czyzyny: w faktach wsi24 ostatnio jak włączyłem na 7 wiadomości 6 było ANTYPIS [Dzisiaj 00:27] domin_czyzyny: to Polakom się po prostu nudzi. Jak o pierdółkę jest tydzien grillowania, to większości się to nudzi. [Dzisiaj 00:26] domin_czyzyny: ten antyPiSizm jest idiotyczny> Media tak jebią w PiS, o pierdoły. A w sprawach POWAŻNYCH milczą. [Dzisiaj 00:25] domin_czyzyny: że nie jest genetycznie ANTYPISOWSKI jak większośc mediów ? [Dzisiaj 00:25] domin_czyzyny: dlaczego stanowski program w TVP ? [Dzisiaj 00:13] fialo: ja czekam na zwyciestwo jutro [Dzisiaj 00:12] MatMario: ja czekam na info ze stanowski jest w tvp ze swoim programem [Dzisiaj 00:11] heoij: [Dzisiaj 00:07] MatMario: jakis lysy i becia czekali na audiencje [Dzisiaj 00:07] MatMario: bo juz sie kolejka robila [Dzisiaj 00:05] domin_czyzyny: ale Mario szacunek, pogadał i poszedł [Dzisiaj 00:05] domin_czyzyny: nie wiem kto wachluje [Dzisiaj 00:04] MatMario: kuchta w....e zlapal ze nie wypatrz i sam bossa nie posmyral [Dzisiaj 00:03] domin_czyzyny: z przodu stoi kuchciński [Dzisiaj 00:01] domin_czyzyny: wiedzą kto BOSS [Dzisiaj 00:01] MatMario: banda gamoni [Dzisiaj 00:00] MatMario: zesraliby sie zeby mu ta husteczka pomachac [Dzisiaj 00:00] domin_czyzyny: da się oglądać [Dzisiaj 00:00] domin_czyzyny: ale dobre to ucho prezesa [Dzisiaj 00:00] MatMario: @andrucik: przeciez tu nawet nie jarek jest smieszny tylko cala otoczka [Dzisiaj 00:00] domin_czyzyny: ....a musisz wklejać gówno z TVNu? [Wczoraj 23:59] andrucik: i nie śmiać mi się z Jarka [Wczoraj 23:56] andrucik: https://www.youtube.com/watch?v=3ySsYzRPKcc [Wczoraj 23:55] Wichar87: @Beskidowy: może zależy to też od samego piłkarza, Popo zawsze się wydawał spoko [Wczoraj 23:55] MatMario: [Wczoraj 23:53] MatMario: wiejskie szkoly? tylko z opowiadan [Wczoraj 23:52] Beskidowy: Ale nawet sam fakt ze potrafimy sie rozstac w przyjaznych relacjach, a nie np sadzic sie z Genkovem, Jovanovicem czy Jovanicem napawa optymizmem [Wczoraj 23:50] domin_czyzyny: miasto też ma znaczenie [Wczoraj 23:49] Beskidowy: No moze poza Mojta [Wczoraj 23:49] Beskidowy: Moze trafilismy na spoko gosci, ale zauwazam ze transfery z klubu zwiazane sa z fajna atmosfera a sami pilkarze milo wspominaja pobyt w naszym klubie [Wczoraj 23:47] domin_czyzyny: piłkarz przeciętny [Wczoraj 23:47] domin_czyzyny: za osobowość należy mu się PLUS