The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
robert.ugorek
Banita

Od: 12.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.12.2008, 16:51. Wysylajmy dzieciaki do szkolek pilkarskich
Czesc

Taka prosba i pytanie do Was wszystkich. Jestem wieloletnim kibicem Wisly, na forum pierwszy raz.

Mam 6 letniego chlopca, fizycznie dobrze sie prezentuje . Chcialem zapisac go gdzies, dac mu szanse, ktorej sam nie otrzymalem (niewiarygodna strata dla polskiej pilki :/ ).

Prosze o wszystkie mozliwe informacje o Szkolkach Pilkarskich w Krakowie i okolicach, kto je prowadzi jak wygladaja zajecia, ceny, tryb szkolenia, trenerzy, podejscie dzieci do treningow, jak budujecie motywacje u takich maluchow?

Ktore kluby organizuja jakies porzadne szkolenia, gdzie?

Mysle, ze to bardzo wazne, by na pewnym etapie wychowania dziecka, dac mu taka mozliwosc, sprobowania sie podczas treningu sportowego, niekoniecznie pilka. W tym wieku to bedzie jeszcze zabawa, ale przy odpowiednim podejsciu i zaangazowaniu, moze sie okazac, ze wychowamy sobie malego gwiazdora, a i polskiej pilce to sie przyda. Dodatkowo treningi sportowe ksztalca u malego czlowieka, wspaniale cechy jak systematycznosc wytrwalosc, umiejetnosc pracy w zespole, poczcucie sukcesu

Pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za odpowiedzi i porady.

WYSYLAJMY SWOJE MALUCHY NA TRENINGI PILKARSKIE !!!
Odpowiedz cytując
koyoot
treneiro

Od: 02.2006

Stary 18.12.2008, 17:18
Ok to wspaniale co chcesz zrobic. Ale jedno ale... Ja swojego malucha bede chcial wyslac gdzies za granice do szkolki pilkarskiej. Bo niestety tu w Polsce, szkolki sa kiepskie mentalnosc trenerow dzialaczy nie ta a i dzieciaki tak naprawde marza o zrobieniu wiekiej kariery sportowej niz powaznie podchodza do sprawy. Bylem na wielu treningach maluchow i podpatrywalem co tam sie dzieje. Mentalnosc tych dzieciakow jest taka ze ten ktore jest w miare dobry jak na swoj wiek(czytaj umie kopnac w miare prosto pilke) osiada na laurach i czeka az inni go dogonia zamiast pracowac nad swoimi umiejetnosciami by je polepszac. Niestety, ale taka jest prawda. Mam znajomego ktory jest wlasnie trenerem mlodzikow w mojej miejscowosci. Bylem widzialem slyszalem co on mowil na ten temat. Zeby naprawde marzyc by cos osiagnac to niestety nie w Polsce. Brakuje tutaj wszytskiego.

P.S. Nie zapomnij tylko o jednym. Porozmawiaj z nim czy ma ciag do pilki i czy chcialby szkolic sie na pilkarza. Bo to jemu ma sprawiac frajde gra a nie ma spelniac ojcowskie marzenia.

Sorry za tak drastyczna ocene tego wszystkiego ale takie jest moje prywatne zdanie. Moze gdzies indziej jest lepiej, ale... Z Polskich pilkarzy z dobrym skutkiem za granica graja tylko Boruc, Blaszczykowski i Wichniarek. no i Jelen, choc on po kontuzji musi przepracowac caly okres przygotowawczy by dojsc do pelnej formy.

Wisla, PSV, Arsenal
Czlowiek jest czlowiekiem wtedy kiedy nie uzala sie nad zyciem a stawia mu czolo.
Najwieksza wada czlowieka jest to ze nie widzi w sobie wad.

Odpowiedz cytując
Amfre
Banita

Od: 07.2008

Stary 18.12.2008, 17:50
hej

Wisla organizuje zajecia dla najmlodszych

http://www.tswisla.pl/pilka_nozna.html tu masz linki do kazdego z rocznikow, np najmlodsi to 7 latkowie - rocznik 2001

Jednakze moim zdaniem, nie wiem czy to najlepszy pomysl by najmlodszych maluchow wysylac do najlepszego klubu w miescie i od razu na gleboka wode i na najwyzszy (teoretycznie) poziom.

Jest tyle innych klubow w Krakowie, kazdy cos organizuje, a z Ugorku to masz najblizej na Wieczysta chyba.

Masz zupelna racje ze trzeba szkolic mlodziez, dzieci profesjonalnie od podstaw. Tutaj nasz polski system wychowania w sporcie szwankuje.

koyoot, wieszkosc z nas nie masz takich mozliwosci by wysylac dzieci za granice, przeciez mieszkamy w Krakowie, i tu cos trzeba znalezc optymalnego, zeby i dzieciak byl szczesliwy, bez przesadzonej presji i rodzic usatysfakcjonowany.
Odpowiedz cytując
miki2006
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 18.12.2008, 17:54
Amfre napisał(a):Wyświetl post
hej

Jednakze moim zdaniem, nie wiem czy to najlepszy pomysl by najmlodszych maluchow wysylac do najlepszego klubu w miescie i od razu na gleboka wode i na najwyzszy (teoretycznie) poziom.

to pokarz mi wychowanków tej najlepszej szkółki w mieście ... chyba że Nową hute uznajesz za osobną miejscowość ..
Odpowiedz cytując
robert.ugorek
Banita

Stary 18.12.2008, 18:41
Czesc
Dzieki wszystkim za odp. Nie chce wysylac chlopca do pierwszej lepszej szkolki, moze ktos pochwali, ktores z miejsc.
Dobrze byloby zrobic takie zestawienie szkolek pilkarskich w Krakowie z poziomem, cenami, itp.

Czy sa w Krakowie rozgrywki ligowe dla takich maluchow? Ktore druzyny uczestnicza w takich rozgrywkach?
Czy to nie za wczesnie?

Jak to jest z podzialem wiekowym, od ktorego roku jestes trampkarzem, juniorem mlodszym itp? Np rocznik 2000 to zacy, 1998 - trampkarze, trampkarze młodsi rocznik 1997
Prosze o pomoc. Mysle ze te informacje przydadza sie nie tylko mnie, ale i kazdemu rodzicowi, ktory mysli powaznie o wychowaniu swojego synka.

Na stronce Wisly widze, ze rywalami szkolki pilkarskiej Wisly sa: Cracovia Kraków II, PKS Albertus, Skawinka, Jadwiga II, Hutnik Kraków IV, Kmita Zabierzów, Gwarek Wieliczka, Hutnik Kraków, Jadwiga Kraków, Cracovia Kraków, Borek Kraków, Bronowianka Kraków, Albertus Kraków, Wieczysta Kraków, Krakus Kraków, Prokocim Kraków, Prądniczanka Kraków, Garbarnia, Gościbia Sulkowice, Dalin Myslenice, Sandecja Nowy Sącz, BKS Bochnia, Unia Oświęcim, Unia Tarnów, Tarnovia Tarnów, Glinik/K.Gorlice, IKS Olkusz, Okocimski Brzesko, Gród Podegrodzie, KS Clepardia, KS Podgorze, Wawel, Pogon Miechow, Gwiazda Sciejowice. Czyli te dryzuny napewno maja szkolki dla dzieciakow.

Ktos cos poradzi?
Ostatnio edytowane przez robert.ugorek : 18.12.2008 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując
bigi333
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.12.2008, 19:11
robert.ugorek napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest z podzialem wiekowym, od ktorego roku jestes trampkarzem, juniorem mlodszym itp? Np rocznik 2000 to zacy, 1998 - trampkarze, trampkarze młodsi rocznik 1997
Prosze o pomoc. Mysle ze te informacje przydadza sie nie tylko mnie, ale i kazdemu rodzicowi, ktory mysli powaznie o wychowaniu swojego synka.
Rocznik 98 (4 klasa podst.) - Trampkarze najmłodsi.
Rocznik 97, 96 (5,6 klasa podst.) - Trampkarze młodsi
Rocznik 95, 94 (1,2 klasa gimnazjum) - Trampkarze starsi, tu wchodzą normalne bramki tzn. "ligówki"
Rocznik 93, 92 (3 klasa gimnazjum, 1 klasa szkoły sredniej) - Juniorzy młodsi.
Rocznik 91, 90 (2,3 klasa szkoły średniej) - Juniorzy starsi.
Na Wiśle jest tak że jest podział na roczniki i np. w rozgrywkach trampkarzy młodszych biorą udział dwie drużyny Wisła I (Rocznik 96) i Wisła II (Rocznik 97). Nie raz w lidze halowej (np. w zeszłym roku) zdarzało się że w finale spotykały się Wisła I i Wisła II. Czyli chłopcy o rok młodsi dochodzili do finału w starszym roczniku, to pokazuje że w Krakowie Wisła, Cracovia i daleko nic. W tak młodym wieku myślę że powinieneś zapisać dziecko gdzie masz najbliżej albo do Wisły lub Cracovii . Reszta klubów to już niewielka różnica w szkoleniu, tylko te dwa znacznie odstają od "standardowego" poziomu, jest jeszcze może Hutnik, Garbarnia (W Garbarnii nie ma dobrej bazy treningowej). Ja bym zapisał gdzie mam najbliżej a później jeśli byłby jednym z lepszych mógłby spróbować w lepszym klubie (Wisła, Cracovia), nie ma się co napalać na karierę, znałem kilku takich którzy strasznie się napalali, dziecko zawalało szkołę itp. przyjdzie kontuzja i obudzą się z ręką w nocniku. Lepiej nie ryzykować, niech gra dla rozrywki a nóż coś przypadkiem z niego będzie.
Ostatnio edytowane przez bigi333 : 18.12.2008 o godz. 19:24.
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.12.2008, 19:16
Juniorzy starsi to kolejne 2 roczniki wyżej (2 i 3 klasa szkoły średniej)

A z tych klubów co wymieniłeś to raczej żaden nie ma czegoś na wzór "szkółki piłkarskiej" tylko prowadzi zajęcia z młodzieżą, tylko zależnie przede wszystkim od finansów jest to lepiej lub gorzej robione, niestety...

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
noonelikeus
Banita

Od: 04.2008

Stary 18.12.2008, 20:01
Wg mnie najwazniejsze w szkoleniu i prowadzeniu klubow pilkarskich to inwestowanie w mlodziez i szkolenie dzieci. Wychowanie od podstaw.

Jesli nasz zarzad skapi kilku zlotych na porzadnych pilkarzy, niestety musimy ich sobie wychowac sami. Wisla ma ten problem, ze nie inwestuje w mlodych a niepotrzebnie wydaje miliony w w wypalone gwiazdy i schorowanych emerytow. Zamiast tego powinni wydac te same pieniadze by sprowadzic kilku dobrze zapowiadajacych sie 18 latkow plus inwestowac w szkolki pilkarskie i juniorow. Przyklad - Blaszczykowski za 10 000 zl, Boguski itp.

Takze, tak. Wysylac dzieci na zajecia pilkarskie !
Ostatnio edytowane przez noonelikeus : 18.12.2008 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując
robert.ugorek
Banita

Stary 18.12.2008, 21:15
A kiedy odbywaja sie zapisy do takich szkolek? we wrzesniu, czy mozna dolaczyc przez caly rok

Moze byc z tym biznesem coraz ciezej bo obecnie rodza sie prawie same dziewczynki Wiec prosze panstwa robmy co mozemy
Odpowiedz cytując
wislaczka07
Junior Member

Od: 08.2004

Stary 18.12.2008, 21:33
To jest świetny pomysł, od zawsze wiadomo, że sport rozwija Osobiście polecałabym,żeby Twój Synek poszedł najpierw niezobowiązująco, zobaczył jak to wygląda. Ważne, żeby na treningi chodził z przyjemnościa. Jako taki maluch może się łatwo zrazić (rola trenera w tym, by młody pokochał sport), a starsze dziecko, czy mlodzieniec będzie miał więcej samozaparcia żeby mimo trudności trenować.
Również na początek dobrym pomysłem są SKS-y w szkole, drużyna piłkarska będzie na pewno, Synek będzie wśród kolegów ze szkoły i z nauczycielem, którego zna a kadra nauczycielska jest coraz młodsza, co tez jest plusem.
Pozdrawiam, i życzę synkowi spełnienia może w sporcie, może w czym innym. Ważne, żeby był szczęśliwy i Nie wypychaj go nigdzie na siłę, żeby spełniał Twoje marzenia - to bardzo szkodliwe.
to mowiłam ja, studentka nauk o rodzinie
był napewno maj, boisko na Wembley, w deszczowy dzień poznaliśmy sie :]
5.05.05 :] cracovia-Wisła 0 -1.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 18.12.2008, 22:07
Najmłodsze dzieciaki które w tym roku przszły do Szkółki na Wiśle to rocznik 2003. Nabory są ogólnie we wrześniu, ale można próbować przez cąły rok podłączyć się do treningów.

Na Wiśle najlepiej poprostu podejść do biura Szkółki (nowa hala) i pogadać. Praktycznie codziennie między 14 a 17 ktoś jest. Spytać na portierni to powiedzą gdzie dokładnie.
Odpowiedz cytując
robert.ugorek
Banita

Stary 19.12.2008, 09:02
Dzieki za porade. Doceniam to.

Czy ktos z Was, forumowiczow, wysyla dziecko do innego klubu niz Wisla? Bo wyobrazam sobie ze tam musi byc najwyzszy poziom.

Jak wygladaja takie treningi dla maluchow? To chyba raczej zabawa z pilka i proby wspolnej gry w zespole.

I jeszcze jedno, jak roznicuja sie ceny?
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 19.12.2008, 13:07
W Wiśle nie ma wcale najwyższego poziomu... niestety. A treningi dla maluchów. Hmm... byłem na dwóch, z nudów kiedyś i jest troche zabawy, gry 3 na 3 na małe brameczki itp. Trener wydawał się spoko, choć czasami krzyknął
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW KINGS
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 19.12.2008, 14:43
Najwięcej piłkarzy w ostatnich latach wychował sobie Hutnik...

Odpowiedz cytując
Wredny
Banita

Stary 19.12.2008, 16:22
Pewnie wiekszosc uzytkownikow tego forum, to jeszcze nastolatkowie, a napewno nie odpowiedzialni rodzice jak ty, ale zagadzam sie z Toba. Dla ojca to swiety obowiazek, zaciagnac chlopaka na jakis sport. Niekoniecznie pilke nozna, moze sztuki walki, a moze sam sobie cos wybierze. Nawet regularne wypady w gory na 2 dni to juz cos.

Ale napewno trzeba dac mu szanse, sprobowac. Zobaczcie ile chlopakow, mlodych talentow sie marnuje w duzych miastach i na wioskach w calej Polsce, ze wzgledu na fakt, ze nie ma dobrej bazy treningowej oraz ze dostepnosc takich szkolek pilkarskich jest niska. My w Krakowie chyba nie mozemy na to narzekac, wiec tu cale zadanie spada na ojca, ktory podsunie temat pilki noznej dzieciakowi, i zabierze na taki trening, przy pelnym wsparciu, motywacji i inspiracji. Patrzcie, gdyby kazdy chlopak w Polsce dostal szanse treningow i profesjonalnego grania w klubie pod okiem trenera, a nie na wydeptanym pod blokiem boisku, moze to urozmaicilo by nasza polska pilke. Kazdy z nas byl krolem strzelcow boiska szkolnego, wiec czemu nie dac profesjonalnej opieki swojemu maluchowi, by ten mogl rozwinac skrzydla. W dzisiejszych czasach dziecinstwo to playstation, komp oraz tv od malucha - to dla mnie dno.

Prawda jest jedna, to TY kierujesz dziecinstwem i wychowaniem swojego malucha, wiec zorganizuj to tak, zeby chlopak czul sie szczesliwy.

http://www.futbol.org.pl/news,18054.html

Cytat:
KMITA CUP 2008 trampkarzy młodszych
W niedzielę 21 grudnia w hali przy Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym w Zabierzowie odbędzie się turniej halowy trampkarzy młodszych rocznik '96/97. Jest to pierwszy turniej
z cyklu „Kmita Cup”. Patronat medialny nad całą imprezą objął portal internetowy
Futbol – Małopolska. Poniżej przedstawiamy rozlosowane grupy harmonogram gier i nagrody dla wszystkich uczestników.

HARMONOGRAM TURNIEJU

GRUPY ELIMINACYJNE

GRUPA A:
1. KMITA Zabierzów
2. RADZISZOWIANKA Radziszów
3. ORŁY Bodzentyn
GRUPA B:
1. JUVENIA Kraków
2. GWIAZDA Ściejowice
3. KRAKUS Nowa Huta
GRUPA C:
1. OLIMPIJCZYK Chrzanów
2. BOREK Kraków
3. UKS Trzebinia
Ostatnio edytowane przez Wredny : 19.12.2008 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując
kiju.ts
Banita

Stary 20.12.2008, 11:25
To swiety obowiazek Wislaka, by oddac swoje dziecko Wisle !!
Ostatnio edytowane przez kiju.ts : 20.12.2008 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując
robert.ugorek
Banita

Stary 22.12.2008, 07:38
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Najwięcej piłkarzy w ostatnich latach wychował sobie Hutnik...
a jakie sa warunki w Hutniku pod wzgledem wychowania mlodych gwiazdorow...

Prosze o jakies info wzgledem cen.
Odpowiedz cytując
kiju.ts
Banita

Stary 27.12.2008, 10:23
A jakby ktos chcial poslac na treningi swoja mala coreczke, polecam KS Wanda Krakow --- > http://www.wandakrak.dbv.pl/news.php

Cytat:
KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ W TURNIEJU „KMITA CUP” 2008

1. OLIMPIJCZYK Chrzanów
2. ORŁY Bodzentyn
3. KRAKUS Nowa Huta
4. KMITA Zabierzów
5. BOREK Kraków
6. GWIAZDA Ściejowice
7. UKS Trzebinia
8. JUVENIA Kraków
8. RADZISZOWIANKA Radziszów

NAGRODY INDYWIDUALNE:

KRÓL STRZELCÓW: Bębenek Norbert (Olimpijczyk Chrzanów)
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Rakoczy Konrad (Krakus Nowa Huta)
NAJLEPSZY OBROŃCA: Bodziony Kamil (Kmita Zabierzów)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY: Wilk Krzysztof (Borek Kraków)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Brzeziński Tomasz (Orły Bodzentyn)
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: 1. Zapała Anna, 2. Ćwięczek Sylwia (obie Kmita Zabierzów)
NAJLEPSZY ZAWODNIK DANEJ DRUŻYNY:
Olimpijczyk Chrzanów - Pluta Dawid
Orły Bodzentyn – Głuszek Kamil
Krakus Nowa Huta – Grześkiewicz Maciej
Kmita Zabierzów – Matacz Dariusz
Borek Kraków – Pluchny Tomasz
Gwiazda Ściejowice – Sotwin Łukasz
Uks Trzebinia – Lizończyk Bartłomiej
Radziszowianka Radziszów – Sosin Paweł
Juvenia Kraków – Gawryluk Antoni

DRUŻYNY UCZESTNICZĄCE W TURNIEJU WYSTĄPIŁY W NASTĘPUJĄCYCH SKŁADACH

OLIMPIJCZYK: Pluta, Sidor, Orkwiszewski, Cygan, Bębenek, Lasik, Szkółka, Misztal, Bartynowski, Pactwa, Lament.
ORŁY: Milanowski, Jamrożek, Brzeziński, Latała, Dekiel, Kępa, Kózka, Szczurek, Tusień, Głuszek, Milanowski.
KRAKUS: Grześkiewicz, Łoboda, Wróbel, Rakoczy Karol, Ostrowski, Szeląg, Kuczmański, Borkowski, Hładyłowicz, Rakoczy Konrad, Zabiegaj, Mystek, Pachowicz, Manterys
KMITA: Kudełko, Długopolski, Skotniczny, Bodziony, Kawałek, Kędra, Świerk, Zapała, Motyka, Matacz, Kołodziej, Obal, Ćwięczek
GWIAZDA: Rosek, Czekaj, Sotwin, Korcel, Wsołek, Suchan, Rykała, Mlostek, Gruca, Wójkowski, Kapusta
RADZISZOWIANKA: Płonka M., Płonka S., Fircej M., Fircej B., Basta, Sosin, Wilkosz, Skubida, Dziewoński
UKS TRZEBINIA: Doleszo, Piegza, Martyniak, Cząstka, Rażniak, Mirek, Pstrucha, Lizończyk, Bugajski, Wallenin, Kurek
BOREK: Borowski, Koziołek, Wilk, Pulchny, Nowak, Kazek, Łatka, Torba, Krzemyk
JUVENIA: Sobaszek, Janiczak, Paciorek, Przybyszewski, Gawryluk, Pieprzyk, Jałocha, Jastrzębski, Woźniak, Bolek

Kolejny turniej halowy z cyklu „Kmita Cup” odbędzie się 29.12.2008 r. Rywalizować będą żaki i trampkarze najmłodsi. Zapowiedź turnieju i relacje zaprezentuje portal internetowy Futbol – Małopolska - patron medialny wszystkich turniejów „Kmita Cup” 2008.
To trampkarze młodsi, zawodnicy urodzeni w 1996/97 roku.
ladnie, gratulacje wszystkim !!

Czy w kolejnym etapie wystapia mlodzi Wislacy?
Odpowiedz cytując
Toldo
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 27.12.2008, 17:28
Ja zaczynałem grać w Wieczystej za trenera Gospodarczyka<który z resztą dalej trenuje żaków> i bardzo miło wspominam te czasy.Nie wiem jak to teraz wygląda, ale kiedyś na takie treningi chodziły całe rodzinyco do trybu szkolenia to bardziej zabawa z piłką na początku,a składki za moich czasów wynosiły 5 zł na miesiąc.pewnie wiele się nie zmieniło
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...

http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Odpowiedz cytując
adamcio
Junior Member

Stary 29.12.2008, 16:57. trampkarze starsi - WAZNE
Wiektos Moze Kiedy Zaczynaja Sie Treningi Wisly Krakow Rocznika 94 Na Hali I Trawie
Odpowiedz cytując
cosa nostra
Banita

Stary 30.12.2008, 14:20
kiju.ts napisał(a):Wyświetl post
Czy w kolejnym etapie wystapia mlodzi Wislacy?
juniorzy Wisly graja w powazniejszych imprezach - http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5045

A'propos dzis w Kmita Cup graja trampkarze starsi z rocznika 94/95. Ktos wie jakie roztrzygniecia?
Odpowiedz cytując
robert.ugorek
Banita

Stary 31.12.2008, 20:11
dzieki wszystkim za pomoc i za porady

ale z tego co widze zapisy na wszystkie roczniki i na pozostale sekcje odbywaja sie na poczatku wrzesnia. napewno sie ruszymy na zapisy, mam nadzieje ze ten temacik poruszy wiekszosc z Was, do dania szansy swoim pociechom.
Odpowiedz cytując
noonelikeus
Banita

Stary 03.01.2009, 09:14
http://www.futbol.org.pl/news,18104.html turniej juniorow. Jeszcze raz, czemu nie ma Wisly?

Żacy Jadwigi Kraków oraz trampkarze najmłodsi Krakusa Nowa Huta wygrali w miniony poniedziałek halowy turniej Kmita Cup. Olimpijczyk Chrzanów zwyciężył w turnieju Kmita Cup w kategorii trampkarzy starszych.
Odpowiedz cytując
Old Town
Banita

Stary 13.01.2009, 21:17
a juniorzy Wisly nie graja w Zabierzowie... http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5079
Odpowiedz cytując
noonelikeus
Banita

Stary 19.01.2009, 07:17
tu kibice musza pomoc.

kazdy z nas wysyla mailem ta wiadomosc do swojej szkoly podstawowej i sredniej w ktorej sie uczyli.

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=143

__________________________________________________ __________________________________
Np..

Witam

To wiadomosc do nauczyciela WF lub szolnego koordynatora sportowego. Majac na uwadze poszukiwanie talentow i chlopcow chetnych do gry w pilke nozna w szkolce TS WISLA, prosze zajrzec w ten link, wypelnic formularz i umowic sie na spotkanie reprezentanta druzyny Wisly z dziecmi oraz mlodzieza w Panstwa szkole. Ma to na celu promocje sportu, a szczegolnie pilki noznej,

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=143

formularz http://wisla.krakow.pl/formularz.php

Pozdrawiam

__________________________________________________ __________________________________

a tu http://malopolskie.szkolypodstawowe.edubaza.pl wyszukiwarka szkol i adresu email.
Ostatnio edytowane przez noonelikeus : 19.01.2009 o godz. 07:29.
Odpowiedz cytując
robert.ugorek
Banita

Stary 19.01.2009, 11:42
dobry pomysl
juz wysylam
Odpowiedz cytując
cosa nostra
Banita

Stary 19.01.2009, 20:29
a czy to napewno w tym roku? 2008/09
co ile sie takie spotkania odbywaja?
Odpowiedz cytując
Przemo12
Banita

Stary 20.01.2009, 14:21
wysle zaproszenie na spotkanie z Wislakami do mojej SP 104

A ktos wie ile jest szkol sportowych w Krakowie i gczy i gdzie sa samodzielne klasy sportowe?

Chyba nabor do wszystkich szkolek pilkarskich jest od wrzesnia jakos nie?
Odpowiedz cytując
AbdulTsw
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 20.01.2009, 14:58
Ja mogę Ci polecić Ks Borek klub z mojego osiedla na seniorów i juniorów nie ma co patrzeć ale żaki ma pod opieką dobry trener.

Byłem kilka razy na ich treningu z ciekawości i bardzo mi się podobał trochę zabawy z piłka itp itd.
Wisła nie wiem jak tam jest słyszałem jednak od kumpli z juniorów tam grających że lepszą szkółkę mają pasy lecz jesteś kibicem Wisły rozumiem że dziecko też ma być więc wiesz
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 20.01.2009, 15:04
W Wiśle masz chorą rywalizację.. bardziej liczą się pieniądze rodziców, niż talent dziecka. Zamiast mieszać mu w głowie od najmłodszych lat, poślij go do Hutnika, ew. Garbarni - będzie dobry to się wybije w odpowiednim momencie i znajdzie inny klub.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów