The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.05.2011, 22:35
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy
Być może już w meczu z Polonią? Sugeruję się tym, że chociażby Borussia w ostatniej kolejce zaprezentowała się w nowych strojach

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 23.05.2011, 22:36
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy
Pewnie jak to zawsze bywa w takich sytuacjach i w pierwszej dekadzie lipca. Nie sądzę, aby miało to miejsce wcześniej.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
szprotson
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 24.05.2011, 16:52
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...z_Polski_2011/

do kupienia od niedawna!

E: natknąłem sie w sieci :
http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...630189013.html

Kto to wymyślił ? przeciez to jest niczym z targu z lat 90.
ta była najfajniejsza.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.05.2011 o godz. 16:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.05.2011, 16:57
Fantastyczny efekt byłby gdyby wszyscy przyszli na fetę w tych koszulkach !
69 zł to wcale nie tak dużo za pamiątkę 13 mistrzostwa Polski
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
Wiślak z Azorów
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 24.05.2011, 16:57
Bardzo fajna i cena też nie najgorsz w dodatku adidas więc sie nie zapsuje
Odpowiedz cytując
kangurekm
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 24.05.2011, 17:21
http://tinypic.com/r/307xpqc/7
Tańsza wersja adidasa i moim zdaniem lepsza jakościowo
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 28.05.2011, 16:17
Może nie dotyczy to bezpośrednio strojów, ale mam pytanie gdzie mogę kupić taki szalik:
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 28.05.2011, 17:42
@JrQ-
http://www.tswisla.eu/k52/Barwy-klubowe,p1263.html
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 28.05.2011, 17:50
Mam takie jedno przemyslenie co do jutrzejszego dnia. Zapowiedziana na jutro jest jakas niespodzianka? Jak myslicie czy moga to byc nowe stroje? Jak tak patrze na Europe to w wiekszosci krajow, gdzie poznalismy juz mistrza zostaly zaprezentowane nowego koszulki(Manchester, Barcelona, Dortmund). Moze teraz kolej na Wisle?;d Taki prezent od Adidasa.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując
Olgga
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 28.05.2011, 18:20
Ochalik dziś wypowiadał się tv i mówił że bedzie jakaś niespodzianka ale raczej w oprawie meczu...że piłkarze zostaną godnie przywitani....No ciekawe ciekawe Już się nie mogę doczekać!
Odpowiedz cytując
MMMMM
Member

Od: 04.2011

Stary 30.05.2011, 17:42
Możliwe że ta koszulką która ma na sobie syn Pareiki to nowa koszulka
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7643408983.jpg
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 30.05.2011, 18:09
A jaka ona nib nowa? TO jest obecna w wersji mini...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
wonski_eNHa
Senior Member

Stary 30.05.2011, 18:52
Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia.

http://www.footballshirtculture.com/...ts-leaked.html

2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 31.05.2011, 13:29
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia.

2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej.
Pewnie było już o tym gdy do Wisły wchodziła Tele-Fonika ... Najpierw, wg mnie należałoby uporządkować trochę logo naszej Sportowej SA bo jest uważam, "nadziubdziane" zbyt wiele elementów ...

Optymalnie, byłoby pozostawienie korony nad tarczą herbową i tyle ... No ale zdaje sobie sprawę, że wtedy nie będzie tego co ma odróżniać logo SSA od herbu TS-u czy nazwa "Sportowa S.A" [już pomijam, że skrót "Spółka Akcyjna" zapisany jest błędnie w j. polskim. Powinno być jednak bez kropeczek].

Czepiam się szczegółów, ale tam właśnie tkwi zawsze przysłowiowy "diabeł".
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.05.2011, 20:15
yarow napisał(a):Wyświetl post
Pewnie było już o tym gdy do Wisły wchodziła Tele-Fonika ... Najpierw, wg mnie należałoby uporządkować trochę logo naszej Sportowej SA bo jest uważam, "nadziubdziane" zbyt wiele elementów ...

Optymalnie, byłoby pozostawienie korony nad tarczą herbową i tyle ... No ale zdaje sobie sprawę, że wtedy nie będzie tego co ma odróżniać logo SSA od herbu TS-u czy nazwa "Sportowa S.A" [już pomijam, że skrót "Spółka Akcyjna" zapisany jest błędnie w j. polskim. Powinno być jednak bez kropeczek].

Czepiam się szczegółów, ale tam właśnie tkwi zawsze przysłowiowy "diabeł".
Diabeł tkwi w tym, że logo to niech sobie dają na papeterię. Na koszulkach powinna być Biała Gwiazda. I konfliktu ze znakiem TSu też by nie było...Ani z prawidłową pisownią..
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.05.2011, 21:02
Ja tam na koszulkach widzę Białą Gwiazdę.

logo jest ze skóry.
.
Odpowiedz cytując
neq.
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 31.05.2011, 21:21
fajne te złote paseczki, ale bardziej mi się podobał wzór z promieniami z tego sezonu
wiadomo że każdy by chciał aby Wisła grała z białą gwiazdą na piersi ale chyba nie ma co liczyć na to
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 31.05.2011, 21:28
neq. napisał(a):Wyświetl post
[...]
wiadomo że każdy by chciał aby Wisła grała z białą gwiazdą na piersi ale chyba nie ma co liczyć na to
Właśnie.

Osobiście, "usatysfakcjonowany" byłbym wyciągnięciem maksimum w obecnych realiach, czyli tarcza herbowa Wisły + korona nad nią + inaczej rozplanowana graficznie nazwa Spółki.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 31.05.2011, 21:30
Jak nie lubię tego Realu, tak znów mają fajne te domówki.

Co do prezentacji nowych trykotów- myślę, że będą wcześniej, bo przecież 12.07 będziemy już grać eliminacje także mi się wydaje, że klub weźmie to pod uwagę.
Inna sprawa, że wciąż cicho o nowych strojach...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Senior Member

Stary 31.05.2011, 21:39
yarow napisał(a):Wyświetl post
Właśnie.

Osobiście, "usatysfakcjonowany" byłbym wyciągnięciem maksimum w obecnych realiach, czyli tarcza herbowa Wisły + korona nad nią + inaczej rozplanowana graficznie nazwa Spółki.
która to korona oznacza co?
gronostajów jeszcze tylko na tym "herbie" telefonicznym brakuje. "Polski real" pozal się Boże. I pomyśleć, że masa typów dalej buja się w gadżetach z logo SA.

Biała gwiazda na koszulki i tyle w temacie. Nierealne? Tak. I o to chodzi, ze nie REALne.
..:: Cudowna Zmiana - Donald Obama ::.. + zmiana nowsza - RychAnna Grodzka

Krzysztof Radwański
Będąc w hotelu w Soligorsku spieszyliśmy się na śniadanie i chyba za dużo nas wsiadło do windy. Była na cztery osoby a weszło nas sześciu. Oprócz mnie byli też: Arek Baran, Darek Pawlusiński, Paweł Nowak, Marcin Cabaj i Sławek Olszewski. Drzwi się zatrzasnęły, ale winda nie ruszyła do góry.

Byli wśród nich również trzej synowie Serui: Joab, Abiszaj i Asahel. Asahel był szybki jak dzika gazela.
Odpowiedz cytując
wonski_eNHa
Senior Member

Stary 31.05.2011, 21:43
^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole...

Mnie ciekawość nowych koszulek i transferów zżera ciut. Mieli uwzględnić uwagi kibiców. Ciekawe jakie uwagi uwzględnią? Jeżeli jedyną (czyt. jedyną słuszną /ha głos polityka przemawia przeze mnie/) uwagą kibiców była BG na piersi

Będzie rozczarowanie, przynajmniej dla mnie. BG mało realna, ale może jednak?
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 31.05.2011, 21:44
Ważne że wróciły białe getry i białe spodenki. W końcu wyglądają tak jak trzeba
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 31.05.2011, 21:54
Co myślicie o takim typie: http://www.footballshirtculture.com/...das_away_1.jpg ?
Uważam, że fajnie mogło by się to prezentować.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Senior Member

Stary 31.05.2011, 22:03
^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole...
też
z tym, że coraz rzadziej pod nosem

---

marketing i promowanie loga to jedno
druga sprawa to wyczucie smaku -
nakładanie sobie jakichś koron insygniów to już nawet nie cepelia
poza tym - logo jest upstrzone w taki sposób, że i tak jedynym W MIARĘ czytelnym fragmentem jest emblemat BG. To mówi samo za siebie.

Zamiast poprzestać na schludnej, czytelnej obwódce wokół herbu stworzono niewiadomoco. Koronowane niewiadomoco.

Krzysztof Radwański
Będąc w hotelu w Soligorsku spieszyliśmy się na śniadanie i chyba za dużo nas wsiadło do windy. Była na cztery osoby a weszło nas sześciu. Oprócz mnie byli też: Arek Baran, Darek Pawlusiński, Paweł Nowak, Marcin Cabaj i Sławek Olszewski. Drzwi się zatrzasnęły, ale winda nie ruszyła do góry.

Byli wśród nich również trzej synowie Serui: Joab, Abiszaj i Asahel. Asahel był szybki jak dzika gazela.
Odpowiedz cytując
B&B
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 31.05.2011, 22:09
johny96 napisał(a):
Co myślicie o takim typie: http://www.footballshirtculture.com/...das_away_1.jpg ?
Uważam, że fajnie mogło by się to prezentować.
Biała Gwiazda na sercu, jako tło trybuna C z Kibicami, i komplet wyjazdowy jest gotowy

wonski_eNHa napisał(a):
Dołącze się do tego grona

Modle się by w tym sezonie Biała Gwiazda wróciła na koszulkę. Chociaż z drugiej strony jak by była możliwość kupienia samej naszywki z Białą Gwiazdą, wiele osób kupiło by i naszyło na logo S.A (to chyba nie jest profanacja)
I tak najlepsze koszulki były za czasów Nike.
<<< Ce..... Nas Pojęcie którego wy nie znacie , MY Mamy TO W SERCACH wy tylko na szmacie >>>

Pamiętasz kur.wo Sosnowiec, z policją żyłaś jak brat, cracovia to stara kur.wa, policja to jest jej brat,
Zagłębia się kur.wo bałaś policją się zasłaniałaś, Cracovia to stara szmata policję wzięła za brata...
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.05.2011, 22:24
B&B napisał(a):Wyświetl post
Biała Gwiazda na sercu, jako tło trybuna C z Kibicami, i komplet wyjazdowy jest gotowy

.
A potem dalej narzekaj na "niewiadomo co" i cepelię...

Gładka koszulka, 3 paski i ew. jakiś gadżet jak kołnierzyk, czy skromny detal.

Na każdej mojej wiślackiej koszulce mam Białą Gwiazdę. Na jednej nawet dwie.
.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 31.05.2011, 22:28
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
gronostajów jeszcze tylko na tym "herbie" telefonicznym brakuje. "Polski real" pozal się Boże. I pomyśleć, że masa typów dalej buja się w gadżetach z logo SA.
nie przesadzaj... pokaż mi miejsce gdzie kupie meczówke, bo lubie iśc na mecz w meczówce lub z chłopakami pograc w piłke właśnie w koszulce Wisły z Białą Gwiazdą ja akurat nie mam tego problemu bo mam właśnie tę unikalną z Białą Gwiazdą naszytą na logo S.S.A ale tez kilka właśnie z logiem spółki akcyjnej w której np. ide sobie na trening gdy jest fest ciepło..

Wiadomo, coraz więcej jest gadżetów do dostania z herbem TS Wisła, ale wciąż nie jest to moim zdaniem wystarczające, patrząc na inne kluby

szal, czapka, czy inne gadżety tylko z herbem lub gwiazdą TS, ale nie krytykował bym nikogo kto np. ma meczówkę, czy spodenki właśnie z logiem telefonikowym jak to ładnie ująłeś.
Ostatnio edytowane przez wiertar : 31.05.2011 o godz. 22:31.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Senior Member

Stary 31.05.2011, 23:07
Nie przesadzam

Bardzo antymarketingowa postawa, wiem
cieszy mnie to

otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji.

Szanuje się tylko tych, którzy szanują siebie samych. Tradycja jest istotą szacunku. Tyle w temacie.

Krzysztof Radwański

Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 31.05.2011, 23:34
Nie przesadzam

otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji.
Wierzysz w to jak dla mnie jest to zupełnie nie wykonalne.. za dużo osób ma zajawke na Wisłe właśnie przez TF... podejrzewam że większość z 24 tyś co byli na meczu z Polonią, nawet nie dostrzega róźnicy pomiędzy Herbem S.A a TS... i to paradoksalnie wszystko przez sukcesy klubu. dobrze że teraz Koszykarki i futsalowcy mają sukcesy, bo tak to ludzie by zapomnieli całkiem o TS
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 01.06.2011, 02:07

Biała gwiazda na koszulki i tyle w temacie. Nierealne? Tak. I o to chodzi, ze nie REALne.

Nie wiem kto się w czym buja a kto nie. I proponowałbym nie dzielić Wiślaków na "typów" z logo SSA i np. z "czystą" Białą Gwiazdą TS-u bo podziały jak ostatnie wydarzenia unaoczniły, do niczego dobrego nie prowadzą.

W obecnej rzeczywistości, cel minimum jaki widziałbym (i to moje zdanie)
określiłem a nie będę się tutaj rozwodził "która to korona oznacza co". Dla mnie oznaczać może ona królewską rzekę, łączność ze Stołecznym Królewskim Miastem, piłkarskie "panowanie", Królową (Queen). Moja wykładnia w tym momencie jest tutaj nieistotna. Istotne jest jak definiuje ten symbol Sportowa Spółka Akcyjna i czy on jest dla nich "konstytutywny" i aksjomatyczny czy możliwy do zmiany, w jakim zakresie.

Celem maksimum jest Biała Gwiazda. Nie można nie dostrzegać jednak faktu istnienia SSA i jej roli . Jako kibice jesteśmy również decydentami ale na dziś to SSA rozdaje karty w omawianym zakresie. Wykłada pieniądze i rozdaje karty.
Walka o "czystą" Białą Gwiazdę" nie jest walką o Niepodległość, chociaż i podczas tej walki oznaczono różne drogi do Niej. Powstańcze (w takim przypadku jestem "za") i ewolucyjne.
Nie walczymy bowiem z wrogiem ale współistniejemy w obecnej wiślackiej rzeczywistości z naszym Partnerem. Z kimś, kto w ciągu ostatniej dekady stworzył z Wisły Giganta (w odniesieniu do polskich realiów piłkarskich). Wystarczy policzyć Mistrzostwa Polski z tego okresu.

Uważam, że przedstawiciele kibiców Białej Gwiazdy, powinni rozpocząć oficjalną dyskusję z SSA na temat logo SSA na koszulkach zawodników.
Ostatnio edytowane przez yarow : 01.06.2011 o godz. 02:27.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów