The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego zimą 2015 roku Wisła:
wzmocni się 153 64,02%
osłabi 14 5,86%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 72 30,13%
Głosujących: 239. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.01.2017, 20:03
Nie chce mi się tu prowadzić większej dyskusji, bo raczej żaden z nich do nas nie trafi, ciężko mi sobie jakoś te transfery wyobrazić.

Jedno wiem na pewno i to nie jest żadna tajemnica, od jego brata Mateusza. Chłopak jest kontaktowy możecie podejść na trening do AP i pogadać. Smuda Pawła niszczył. Fizycznie i psychicznie, on chciał zostać w Wiśle, nawet pomimo tego, że treningi Frania to bieganie na początku i gierka na końcu. 5 razy w tygodniu. Taktyka nie istnieje. Niestety nie mógł znieść podłego traktowania go przez Frania, rodem z lat 80., gdzie młody miał przejebane. Szatnia sie tez buntowala wtedy przeciw temu zachowaniu i wierzcie mi, nikt starszy w Wiśle na Frania dobrego słowa nie powie.

Na eksperta od "stadionu z bliska" szkoda strzępić ryja.

Stolar nie chciał odchodzić z Wisły. I pewnie do niej nie przyjdzie, bo nie widzę większego sensu w tym transferze mając Bartosza o podobnych (umówmy się nieco mniejszych) umiejętnościach na tej pozycji.
Ostatnio edytowane przez fialo : 09.01.2017 o godz. 20:09.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 09.01.2017, 20:11
Cytat:
Co do Gonzaleza, to widzę, że na twitterze i instagramie zaczął obserwować Wisłę. W tych czasach to już pewniak
Dokładnie tak, sam zweryfikował wcześniejsze informacje, witamy więc w Wiśle
,,Chciałbym, abyśmy w ciągu najbliższych 3-5 lat byli ponownie zdolni rywalizować z wielkimi europejskimi klubami"-Manuel Junco (10 grudnia 2016)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.01.2017, 20:33
wester napisał(a):Wyświetl post
Rafał Wolski jest trochę innym typem piłkarza.
Zgadza się. Konkretnie jest osiedlową gwiazdką w typie Stilicia. Dlatego też poważna piłka nie jest dla niego, bo nie jest na tyle dobry żeby układać pod niego zespół.

fialo napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się tu prowadzić większej dyskusji, bo raczej żaden z nich do nas nie trafi, ciężko mi sobie jakoś te transfery wyobrazić.

Jedno wiem na pewno i to nie jest żadna tajemnica, od jego brata Mateusza. Chłopak jest kontaktowy możecie podejść na trening do AP i pogadać. Smuda Pawła niszczył. Fizycznie i psychicznie, on chciał zostać w Wiśle, nawet pomimo tego, że treningi Frania to bieganie na początku i gierka na końcu. 5 razy w tygodniu. Taktyka nie istnieje. Niestety nie mógł znieść podłego traktowania go przez Frania, rodem z lat 80., gdzie młody miał przejebane. Szatnia sie tez buntowala wtedy przeciw temu zachowaniu i wierzcie mi, nikt starszy w Wiśle na Frania dobrego słowa nie powie.

Na eksperta od "stadionu z bliska" szkoda strzępić ryja.

Stolar nie chciał odchodzić z Wisły. I pewnie do niej nie przyjdzie, bo nie widzę większego sensu w tym transferze mając Bartosza o podobnych (umówmy się nieco mniejszych) umiejętnościach na tej pozycji.
Po pierwsze, to Stolarskiego niszczą chyba wszyscy trenerzy z którymi ma do czynienia, może poza Kulawikiem. Miał przerąbane u Probierza za opierdalanie się i tak już leciało po kolei. U nikogo nie wywalczył miejsca na stałe. Łatwo budować teoryjki podpierając się złym Smudą ale po rozstaniu jakoś nie zaczął świetnie grać.

I tu dochodzimy do kwestii numer dwa - nie widzę nigdzie tej przewagi Stolarskiego nad Bartoszem. Stolarski był początkowo wystawiany na siłę kosztem Burligi, zaliczył u Kuli ze dwa dobre mecze, ale nigdy nie pokazał niczego szczególnego. Gdyby nie odszedł, Jović wciągnąłby go nosem. Całe halo było o to, że gra przeciętnie/przyzwoicie w tak młodym wieku i ma warunki fizyczne. Wszyscy zakładali, że to dopiero początek, że będzie eksplozja talentu. Nic takiego nie nastąpiło...
Ale rozumiem, że dla wielu Stolarski będzie talentem do trzydziestki.

To nie jest tak że on się może odbudować, bo nie ma czego. Nigdy nie grał na tyle dobrze, żeby się wyróżniać czym innym niż wiekiem. Nigdy nie zrobił następnego kroku, nie pokazał piłkarskiej jakości. Jak odchodził to kilku gości biło pianę jaki to będzie z niego wielki talent i ile to na nim Lechia zarobi. Pytałem wtedy - kiedy Stolarski ten talent pokazał?
No właśnie - nigdy. Ja pamiętam jak grał Burliga w ME, on miał jakiś talent, nie zawsze z głową było wszystko OK. Stolarski nigdy nie pokazał niczego szczególnego, dostał łatkę talentu jak wielu jemu podobnych z racji wieku.

Tak całkiem na chłodno, numer który wyciął Wiśle nie podobał mi się, ale też nie płakałem po nim bo nie było po kim. Może być z niego przyzwoity ligowiec, tak samo jak z Bartosza, ale prędzej postawiłbym na Jakuba. Po prostu wydaje się mieć lepiej poukładane w głowie (mniej sodówki). To wbrew pozorom naprawdę sporo, bo nie mówimy tu o jakichś kosmicznych talentach, więc praca i psychika to będzie podstawa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.01.2017 o godz. 21:22.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 10.01.2017, 12:35
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak, sam zweryfikował wcześniejsze informacje, witamy więc w Wiśle
Jeszcze teraz widzę, że na story wstawił nasz stadion z podpisem "See you soon"
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 10.01.2017, 13:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się. Konkretnie jest osiedlową gwiazdką w typie Stilicia. Dlatego też poważna piłka nie jest dla niego, bo nie jest na tyle dobry żeby układać pod niego zespół.

Po pierwsze, to Stolarskiego niszczą chyba wszyscy trenerzy z którymi ma do czynienia, może poza Kulawikiem. Miał przerąbane u Probierza za opierdalanie się i tak już leciało po kolei. U nikogo nie wywalczył miejsca na stałe. Łatwo budować teoryjki podpierając się złym Smudą ale po rozstaniu jakoś nie zaczął świetnie grać.

I tu dochodzimy do kwestii numer dwa - nie widzę nigdzie tej przewagi Stolarskiego nad Bartoszem. Stolarski był początkowo wystawiany na siłę kosztem Burligi, zaliczył u Kuli ze dwa dobre mecze, ale nigdy nie pokazał niczego szczególnego. Gdyby nie odszedł, Jović wciągnąłby go nosem. Całe halo było o to, że gra przeciętnie/przyzwoicie w tak młodym wieku i ma warunki fizyczne. Wszyscy zakładali, że to dopiero początek, że będzie eksplozja talentu. Nic takiego nie nastąpiło...
Ale rozumiem, że dla wielu Stolarski będzie talentem do trzydziestki.

To nie jest tak że on się może odbudować, bo nie ma czego. Nigdy nie grał na tyle dobrze, żeby się wyróżniać czym innym niż wiekiem. Nigdy nie zrobił następnego kroku, nie pokazał piłkarskiej jakości. Jak odchodził to kilku gości biło pianę jaki to będzie z niego wielki talent i ile to na nim Lechia zarobi. Pytałem wtedy - kiedy Stolarski ten talent pokazał?
No właśnie - nigdy. Ja pamiętam jak grał Burliga w ME, on miał jakiś talent, nie zawsze z głową było wszystko OK. Stolarski nigdy nie pokazał niczego szczególnego, dostał łatkę talentu jak wielu jemu podobnych z racji wieku.

Tak całkiem na chłodno, numer który wyciął Wiśle nie podobał mi się, ale też nie płakałem po nim bo nie było po kim. Może być z niego przyzwoity ligowiec, tak samo jak z Bartosza, ale prędzej postawiłbym na Jakuba. Po prostu wydaje się mieć lepiej poukładane w głowie (mniej sodówki). To wbrew pozorom naprawdę sporo, bo nie mówimy tu o jakichś kosmicznych talentach, więc praca i psychika to będzie podstawa.
+++Amen+++
Wiśle się nie kibicuje... Wisłę się KOCHA.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.01.2017, 15:50
Turecki Bursaspor jest zainteresowany Bobanem Joviciem tak podają tureckie media
España Campeones!! 2008 2010 2012 Wisełka Mistrz 2010/2011

" W.S:Sonia nie gadaj z tym kapuścianym żydem"
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 11.01.2017, 12:50
Stolarskiemu proponuje Wisłę... Puławy.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 11.01.2017, 13:31
a co do Jovicia... to miejmy tylko nadzieję, że wejdzie w życie te automatyczne przedłużenie umowy... a wtedy będziemy mieć lepsze pole manewru w negocjacjach...
Chociaż osobiście wątpię, żeby nasi zdecydowali się wytransferować go do Turasów bo oni mimo, że mają kasę to płacić w jednej racie nie lubią...

JJJBG!!!

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 11.01.2017, 13:46
Automatycznie ci nie wejdzie dwie strony muszą tego chcieć i Boban i Wisła

Odpowiedz cytując
badyll1906
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 11.01.2017, 13:51
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Automatycznie ci nie wejdzie dwie strony muszą tego chcieć i Boban i Wisła
Było pisane sto razy, że przedłużenie kontraktu Bobana zależy tylko od Wisły
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 11.01.2017, 14:53
badyll1906 napisał(a):Wyświetl post
Było pisane sto razy, że przedłużenie kontraktu Bobana zależy tylko od Wisły
Dokładnie. Co nie zmienia faktu, ze jeśli pojawi się konkretna oferta to Boban pewnie odejdzie. To zresztą dotyczy każdego. Ale nie odejdzie za grosze, bo kończy mu się kontrakt.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 11.01.2017, 14:54
Jaki sens byłby zawierania klauzuli przedłużenia kontraktu gdyby zależała ona od dwóch stron?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 11.01.2017, 15:00
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Jaki sens byłby zawierania klauzuli przedłużenia kontraktu gdyby zależała ona od dwóch stron?
Niewielki, bo i tak musieliby się na nowo dogadywać w większości wypadków.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.01.2017, 21:50
No to witamy oficjalnie Ivana Gonzaleza!
Umowa 1.5 roku + opcja na rok.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 11.01.2017, 22:00
nesta napisał(a):Wyświetl post
No to witamy oficjalnie Ivana Gonzaleza!
Umowa 1.5 roku + opcja na rok.
i chyba zegnamy Bobana niestety
http://www.wislaportal.pl/32096,Boba...do_Turcji.html
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 11.01.2017, 22:39
picasso napisał(a):Wyświetl post
i chyba zegnamy Bobana niestety
http://www.wislaportal.pl/32096,Boba...do_Turcji.html
Szkoda, ale skoro wygasał mu kontrakt to trzeba na nim zarobić.

Milion euro byłby marzeniem.

Podobało mi się jak włączał się do ofensywnych akcji, w defensywie popełniał błędy.

Straciłem do niego trochę sympatię jak poleciał do mediów z płaczem, ze mu sie, wypłata spóźnia a on ma przecież rodzinę, dzieci...

Trzeba go kimś zastąpić w środku sezonu.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Senior Member

Od: 02.2012

Stary 11.01.2017, 22:58
Co do Iwana - przeczuwam BABOLE i awantury!
Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 11.01.2017, 23:40
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
O jakim wygasaniu kontraktu? Wisła by i go tak przedłużyła.

W tym momencie to nie ma znaczenia w negocjacjach, tj Wisla przedstawia ze moze z nim przedluzyc w kazdje chwili, wiec wtedy cena za Bobana jest dostosowana jakby mial jeszcze 1,5 roku kontraktu.

Wiec owszem, ok 1 mln euro jak najbardziej powinno się za niego wyciągnąć.

Jakieś wielkiej masakry nie bedzie, niech Bartosz sie ogrywa, a pospłacamy reszte dlugow i niech w koncu w marketing zaiwnestuja + porzadny sklep na stadionie (nowa strona sie robi juz)
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 12.01.2017, 00:00
Jesli Boban faktycznie pojdzie do Turkow to tylko dla kasy. No ale jego decyzja. Jak sobie przypomne co zrobil w derbach to nerw lapie. Jesli faktycznie odejdzie to trzeba mu zyczyc powodzenia bo zdrowia u nas zostawil.

Jestem ciekawy jak sie Gonzalez prezentuje. Mam nadzieje ze w defensywie podobny poziom do Ryska a z racji tego ze jest Hiszpanem to podac pilke bedzie umial
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
konik28
Member

Od: 03.2008

Stary 12.01.2017, 00:32
http://futmal.pl/news,41356.html Alan Czerwiński za Jovicia
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 12.01.2017, 00:59
Golański grał z nim pół roku w Rumuni i twierdzi, że to będzie poważne wzmocnienie - dobry technicznie, w powietrzu, walczak.

Co do Czerwińskiego - nic mi to nazwisko nie mówi, ale czy przypadek Pietrzaka niczego Wisły nie nauczył? To trudna pozycja i przeskok z 1
ligi to może być zbyt wiele jak widać.
Odpowiedz cytując
konik28
Member

Stary 12.01.2017, 02:49
Tu Weszło chwali Czerwińskiego http://weszlo.com/2017/01/11/pierwsz...e-ekstraklasy/ a do tego On Wislak
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 12.01.2017, 07:06
Widzę,że wół zapomniał jak cielęciem był, już jeden też się wyróżniał się na tle I ligi i nazywa się Rafał Pietrzak jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu....

Odpowiedz cytując
konik28
Member

Stary 12.01.2017, 07:56
Każdy przypadek jest to ze jeden dłużej adaptuje się nie znaczy ze z drugim będzie tak samo wszystko zależy od tego charakter talent osobowość trochę szczęście także spokojnie. Chopak przetasta juz 1 ligę od 4 sezonów gra ciągle w podstawowym składzie.
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.01.2017, 08:18
Inny tez wyroznial sie w pierwszej lidze. Dzis gra w Bayernie...

Nie ma co skreslac pilkarzy, tylko dlategp, ze komus innemu z tego srodowiska nie wyszlo.
Odpowiedz cytując
WiernyWiśleNaZawsze
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 12.01.2017, 08:40
Rafał Pietrzak gra u nas rok z tego kontuzja dłuższy czas a wy że mu nie wyszło. Dajmy mu jeszcze chwilę.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 12.01.2017, 08:42
Ja tylko napisałem swoje zdanie, każdy może je mieć.Oficjalnie Alan rozpoczął testy medyczne u nas

Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 12.01.2017, 08:43
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post

Milion euro byłby marzeniem.

Podobało mi się jak włączał się do ofensywnych akcji, w defensywie popełniał błędy.

Straciłem do niego trochę sympatię jak poleciał do mediów z płaczem, ze mu sie, wypłata spóźnia a on ma przecież rodzinę, dzieci...

Trzeba go kimś zastąpić w środku sezonu.
nic mu kurna nie wygasało
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 12.01.2017, 08:44
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Widzę,że wół zapomniał jak cielęciem był, już jeden też się wyróżniał się na tle I ligi i nazywa się Rafał Pietrzak jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu....
tyle tylko że o Pietrzaku sami kibice Gieksy pisali w momencie przejścia do Wisły że do przodu to on nieźle gra, ale na obrońcę to się nie za bardzo nadaje...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 12.01.2017, 09:04
Jakościowo pewnie przynajmniej na poczatku strata
Ale podoba mi sie dzialanie, zastepca od razu przygotowany, mlodszy, do tego wszystko zrobione po cichu, pozostaje tylko przyklasnac
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów