The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie
Nazwa użytkownika
Hasło

Porady bukmacherskie Typujemy wyniki meczów, wymieniamy się informacjami na temat bukmacherów i aktualnych promocji.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.10.2011, 21:47
Jak gracie w jednym buku, po kursach bez wartości, kilka meczy na kuponie i po kilka złotych to nigdy nie zarobicie nawet grosza. Ja znam sporo osób które są do przodu, da się zarobić i to konkretny pieniądz tylko trzeba trochę myśleć.

Odpowiedz cytując
Manhunt
Senior Member

Od: 03.2011

Stary 18.12.2011, 08:04
https://pl.betclic.com/home.aspx

Polecam
jakby ktoś chciał dołączyć to piszcie na pw
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.10.2013, 16:50
Co myślicie o 1 w meczu Hannover - Hertha? Kurs 2.25
Hannover u siebie 4 zwycięstwa w tym sezonie, Hertha na wyjazdach bilans 0 2 1
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 04.10.2013, 17:05
kiedys seria sie skonczy pytanie tylko kiedy?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.10.2013, 17:20
Ano wiadomo ale na czym się opierać jak nie na podstawie poprzednich wyników i obecnej formie drużyny (?). Wiem, że nikt nie jest jasnowidzem i pewniaków tutaj nie poda ale zapytałem o ten mecz bo mam chęć zagrać a ostatnio "nie siedzę w piłce" i nie wiem czy rzeczywiście Hannover taki dobry czy miał może farta w poprzednich meczach lub czy np akurat w tym meczu nie mają plagi kontuzji/żółtych kartek
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 04.10.2013, 17:40
Ciężko stwierdzić... Hertha zagrała tylko 3 mecze na wyjeździe, więc nie ma co się tym sugerować, Hannover jakiś wielkich przeciwników w tych 4 zwycięstwach też nie miał, mecz mi bardziej śmierdzi jakimś remisem. Ja jak nie jestem pewny to nie stawiam zakładów
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 04.10.2013, 17:41
Niby faworytem jest Hannover ale cos duzo ludzi gra 1 i to mnie niepokoi. Ja na ten mecz osobiscie pogralem ze obie strzela. Na papierze niby 1.
Odpowiedz cytując
krzycho90tswns
Member

Od: 04.2012

Stary 04.10.2013, 18:12
Maktos tak 3-5 pewniaki bo chcialbym puscic kombinacyjny za tysia hehe
Odpowiedz cytując
kermit06
Member

Od: 02.2014

Stary 17.05.2014, 15:28
Szanowni hazardziści i Panowie obyci w gąszczu przepisów

Zapytanie mam, odnośnie ustawy antyhazardowej.
Jak to jest z bukmacherami naziemnymi typu STS, FORTUNA i TOTO MIX.

U nich można normalnie obstawiać Polską ligę, czy już nie?
Bo pamiętam, że parę lat temu były problemy z reklamowaniem/sponsorowaniem drużyn ( STS Lecha ) czy bet-at-home nas i skoki w Zakopcu.

Pytam, bo nie wiem czy byłby sens otwarcia punktu naziemnego, bukmacherskiego którejś z tych sieci?
Czy te punkty które są, to stoją bo mają jeszcze ważną koncesję - a nowych otwierać nie można?
Ktoś coś wie?
Odpowiedz cytując
d.j
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 17.05.2014, 22:01
Bukmacherzy naziemni mają się bardzo dobrze

Można obstawiać calutką ligę Polską, u mnie w firmie nawet 3 ligę.

Reklamowanie zakładów bukmacherskich jest nadal zakazane ustawa dopuszcza natomiast możliwość informowania o sponsorowaniu ale oczywiście legalnych bukmacherów. Przypominam iż wszyscy zagraniczni bukmacherzy w rozumieniu ustawy hazardowej działają nielegalnie (grając u nich możemy ponieść za to odpowiedzialność)

Oczywiście że jest sens, zapraszam na PW, w jednej z polskich firm bukmacherskich zajmuje się otwieraniem takowych punktów.

Można jak najbardziej otwierać nowe (które notabene cały czas powstają)

W razie pytań zapraszam na PW
Odpowiedz cytując
kermit06
Member

Od: 02.2014

Stary 19.05.2014, 16:16. wiad
d.j napisał(a):Wyświetl post
Bukmacherzy naziemni mają się bardzo dobrze

Można obstawiać calutką ligę Polską, u mnie w firmie nawet 3 ligę.

Reklamowanie zakładów bukmacherskich jest nadal zakazane ustawa dopuszcza natomiast możliwość informowania o sponsorowaniu ale oczywiście legalnych bukmacherów. Przypominam iż wszyscy zagraniczni bukmacherzy w rozumieniu ustawy hazardowej działają nielegalnie (grając u nich możemy ponieść za to odpowiedzialność)

Oczywiście że jest sens, zapraszam na PW, w jednej z polskich firm bukmacherskich zajmuje się otwieraniem takowych punktów.

Można jak najbardziej otwierać nowe (które notabene cały czas powstają)

W razie pytań zapraszam na PW

d.j has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Opróżnij skrzynkę!
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.08.2016, 08:45
Może ktoś coś będzie wiedział Tydzień temu postanowiłem spróbować swoich sił u buka Betclic i przesłałem kasę za pomocą karty kredytowej. Następnie zacząłem szukać jak wygląda sprawa z odprowadzeniem podatku od ewentualnej wygranej no i dowiedziałem się, że nasze prawo nie pozwala grać i przez to bezpiecznie jest używać Skrilla/Netellera jako pośrednika albo grać w naziemnych punktach. Teraz gdy chcę wypłacić od buka środki na Skrilla to operacja jest anulowana ze zwrotką:
"Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta. Bardzo proszę o ponowne zlecenie wypłaty na kartę kredytową."
A z tego co wyczytałem to wysyłanie bezpośrednio na konto bankowe chyba nie jest zbyt bezpieczne? Miał ktoś może podobną sytuację albo orientuje się czy jest jakaś opcja jak to obejść (na chacie dostałem informację, że nie da się nic zrobić), czy środki przepadną na koncie tego buka?
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 24.08.2016, 10:05
Jak zrobiłeś wpłatę kredytówka to i tak ślad w systemie bankowym już jest więc po ptokach, po co ma Ci kasa przepadać jak zlecisz wypłatę na kartę. Następnym razem rób poprzez przelewy 24 albo skrill.
A już nawiasem mówiąc jak grasz rekreacyjnie i nie za jakieś wielkie kwoty idące w tysiące złotych to nie masz się co martwić.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Stary 24.08.2016, 10:44
Sama wpłata to chyba pikuś, ktoś może wpłacić żeby mieć dostęp do transmisji/szczegółowych statystyk egzotycznych meczów, albo i uznał że na dany moment u buka jego środki będą najbezpieczniejsze a przy wypłacie teoretycznie jest ślad, że się coś zarobiło, no ale chyba nie mam wyjścia...
Co do przelewy24/karta to chyba karta jest trochę bezpieczniejsza? Przynajmniej jak czytałem o łapance z bet-at-home to wszyscy, którzy grali w 2011 i zostali wezwani dokonywali wypłat przez przelewy24 do pekao
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 24.08.2016, 11:02
A z Bah-em to nie bylo tak, że oni dowalili do pieca bo sami de facto "sprzedali" swoich klientów ?
Z wpłatą to mnie rozbawiłeś "albo i uznał że na dany moment u buka jego środki będą najbezpieczniejsze ", na pewno US weźmie to pod uwagę

P24 to pośrednik, kase wpłacasz do pośrednika i tyle interesuje US, gorzej z kartą bo tu bezpośrednio wpłacasz do buka. A z wypłatami to jest różnie, nawet czasami lepiej niż z wpłatami bo od niektórych buków wypłatę na konto dostaję też poprzez pośrednika, np. betsson:
WORLDPAY AP LTD. 25 WALBROOK THE WALBROOK BUILDING . Co ciekawe wypłata idzie z polskiego ich banku PEKAO Sa.

Jak sie mają przysrać to się przysrają tak czy inaczej
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Stary 24.08.2016, 11:17
Sama wpłata to jeszcze nie jest dowód gry (ale pewnie już powód do przesłuchania), teoretycznie swoje środki można trzymać gdzie się komu podoba. Wiadomo, że nikt by nie użył takiego tłumaczenia raczej chodzi o to, że nie ma podstaw, by oskarżyć gracza o grę na podstawie samej wpłaty, przynajmniej sprawy o których czytałem gdzie wzywano kogoś na przesłuchanie w sprawie bah i nikt jawnie nie powiedział "przyznaję się do gry" były umarzane.
Tam chyba chodziło o to, że podczas jakiejś kontroli w pekao odkryli "przez przypadek" (takie informacje docierały od rządzących) przelewy z bah i niektórych zaczęli wzywać. Nie sądzę, żeby buk udostępnił komuś takie dane bo kto by tam potem grał. Szczególnie, że jeden gość wrzucił zdjęcie wezwania na którym było napisane, żeby przyniósł historię swoich gier
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 24.08.2016, 13:01
Tak niestety jest, że zazwyczaj metoda wypłaty musi być taki sam jak sposób wpłaty.
Wyrób sobie karte do Skrilla - podstawowa ma limit tysiąc złotych wypłaty na dzień/ po x obrocie masz 5 koła.

Co do najazdów urzędów - banki każdorazowo zgłaszają równowartość 15 tyś ojro. Jak raz czy drugi wyślesz po kilka tyś to nic Ci sie nie stanie, nie przesadzaj.
Dla swojej spokojnej głowy - wyrób sobie kartę skrill.
Ty nie masz czasami wrażenia, że jak ktoś z Tobą gada, to czuje, że jesteś idiotą?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 24.08.2016, 19:39
Co do "przechowywania środków u buka" to nie jest tak, że jak robisz wpłatę to musisz obrócić swój depozyt przed wypłaceniem?
I myślę tak jak pisze El'kabat, jak raz wypłacisz kasę bezpośrednio na konto to się nic nie stanie więc nie ma co panikować - no chyba, że jesteś tym gościem, który potrafi postawić na mecz 90 tys złotych (Polska Niemcy na euro) to wtedy może być lipa hehe
I Skrilla też polecam. Jak się regularnie gra to na pewno karta przydatna. Koszt utrzymania to bodajże 40 zł na rok więc mozna wliczyć w koszty jeśli ktoś się lubi bawić w bukmacherkę.
Odpowiedz cytując
mari339
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 14.09.2016, 20:12
Od miesiąca jest nowy polski bukmacher ForBet. W ramach bonusu płaci za nas cały podatek, plus na start darmowe 20 zł. Ktoś już grał u nich i może coś powiedzieć?
Jazda, Jazda, Jazda Biała Gwiazda

https://youtu.be/8q2-fay1GnY
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 29.11.2016, 09:49
Panowie gracie coś? Czemu taka cisza tutaj?

Monaco 1.62
Kopenhaga -1 1.63 (azjan)
AKO 2.64
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 29.11.2016, 10:18
Pieniądze lubią ciszę.
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 29.11.2016, 13:36
W.......e też
Wiśle się nie kibicuje... Wisłę się KOCHA.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 29.11.2016, 14:04
Ostatni weekend

Wplaty

Wyplaty
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 29.11.2016, 14:44
No ładnie, tylko po co wpłacać jak mógł byś zostawić wygraną na koncie
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.11.2016 o godz. 22:44.
Wiśle się nie kibicuje... Wisłę się KOCHA.
Odpowiedz cytując
TomaszWik
Junior Member

Od: 11.2016

Stary 05.12.2016, 10:21
Mam pytanie, czym wpłacacie do zagranicznych buków? Ja z konta bankowego już zrezygnowałem, na razie używam skrilla, ale może są jakieś lepsze opcje bo tutaj prowizja. Niby niewiele, ale przy większych kwotach wychodzi mi czasem kilkadziesiąt złotych...
Odpowiedz cytując
bonmonika
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 10.03.2017, 09:17
A co sądzicie o betcliku?
Kocham nowoczesny design i Wisłę Kraków
Odpowiedz cytując
ulTraS
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 11.03.2017, 10:03
Długo czekaliście na bouns od LVBet za karnet?

Edit.
Nieważne, niecałe 12 godzin i bonus jest
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez ulTraS : 11.03.2017 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów