The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 56 9,86%
Prawo i Sprawiedliwość 142 25,00%
Twój Ruch 9 1,58%
Polskie Stronnictwo Ludowe 4 0,70%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 12 2,11%
Solidarna Polska 4 0,70%
Polska Razem 35 6,16%
Kongres Nowej Prawicy 154 27,11%
Ruch Narodowy 90 15,85%
Dziękuje nie głosuje! 62 10,92%
Głosujących: 568. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary Wczoraj, 20:51
Między nami od razu była chemia C2H5OH
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary Wczoraj, 20:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oj chłopie chłopie - sram na Kurskiego, ale widzę jednocześnie hipokryzję tych wielkich "artystów". Nie przeszkadzało im występować przed komuchami, którzy mieli na sumieniu ludzkie życie, a teraz nagle stali się bojownikami o wolność, bo Jacuś komuś nie pozwolił zaśpiewać
Rozumiem ,że jak sie ktoś urodzil w PRL to nie mógł pracowac (śpiewać) bo w ten sposób wspierał reżim komunistyczny ?

Z "Wiadomości" dowiedzieliśmy się, że "wielu obserwatorów opolskiego bojkotu jest przekonanych, że blokada organizacji imprezy to element szerszego zjawiska". - To ma charakter tworzenia alternatywnych struktur w polskiej kulturze. Sugestii takiej, że jest jakaś nienormalna sytuacja w państwie, porównywalna do stanu wojennego, że trzeba tworzyć alternatywny obieg kulturowy - powiedział Stanisław Janecki, pełniący w programie rolę uniwersalnego eksperta od wszystkiego.

Charakter tworzenia alternatywnych struktur w polskiej kulturze
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary Wczoraj, 20:52
Cytat:
Oj chłopie chłopie - sram na Kurskiego, ale widzę jednocześnie hipokryzję tych wielkich "artystów". Nie przeszkadzało im występować przed komuchami, którzy mieli na sumieniu ludzkie życie, a teraz nagle stali się bojownikami o wolność, bo Jacuś komuś nie pozwolił zaśpiewać
Casus komunistów, którzy kiedyś byli za państwem totalitarnym i np antypedalskim a teraz są pro homo i za demokracją hihihi Mowa np o Millerze, Kwachu czy Rysiu Kaliszu.
Dlatego ja jestem za tym aby lewaków w klatkach trzymać, bo jak im dasz swobodę to źle to się kończy.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Od: 03.2004

Stary Wczoraj, 20:53
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem ,że jak sie ktoś urodzil w PRL to nie mógł pracowac (śpiewać) bo w ten sposób wspierał reżim komunistyczny ?
Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:01
Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?
No rozumiem Kayah sie wybiła za komunistów i miała nawet powiązania z Kiszczakiem jak pisze Jaroo1 . I jest wszystkiemu winna ,a teraz nie chce u wolnosciowca Kurskiego wystąpić
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:06
Czyli jednak nie potrafisz

Inaczej - protestowali "artyści", co to teraz nie chcą w Opolu śpiewać, jak Kukiza cenzurowano w radio? Dalej nie kumasz? Przeszkadza im taki pionek jak Kurski, a nie przeszkadzało im występować przed prawdziwymi bydlakami.

Ps. i co Ty masz z tym "wolnościowcem" Kurskim?
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:14
Czyli jednak nie potrafisz

Inaczej - protestowali "artyści", co to teraz nie chcą w Opolu śpiewać, jak Kukiza cenzurowano w radio? Dalej nie kumasz? Przeszkadza im taki pionek jak Kurski, a nie przeszkadzało im występować przed prawdziwymi bydlakami.

Ps. i co Ty masz z tym "wolnościowcem" Kurskim?
Protestują bo im się nie podoba to co PIS robi z praworządnością w kraju i co robią z TVP. Teraz Wiadomości to głęboki PRL. Kukiz z czego co wiem też w tej kwestii krytykował Kurskiego ,jako partyjnego kacyka ,który z Telewizji zrobił sobie prywatny folwark . Nie wiem czemu nie protestowali za komuny ,może gdyby wtedy odmówili czekałyby ich jakieś reperkusje.

Wolnościowiec Kurski i cała dobra zmiana , mieli nam wprowadzać wolną Polskę i demokracje a czym sie to skończy to aż strach sie bac
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:15
Dobra serek, szkoda czasu z lewackim bydłem rozmawiać bo i tak po swojemu wszystko zinterpretuje. Dla Kayah Kurski zły, PiS zły ale z konfidentką Stokrotką od razu do siebie chemię poczuły.
A biedny ASik musi tu siedzieć i .......ić swoje trzy po trzy, że ja niby powiedziałem, że Kayah miała powiązania z Kiszczakiem. Ehhh to lewactwo.

Cytat:
Nie wiem czemu nie protestowali za komuny ,może gdyby wtedy odmówili czekałyby ich jakieś reperkusje.
Dobra rada dla lewactwa, siedziałeś cicho za komuny, siedziałeś cicho za SLD/PO to teraz wypadałoby zamknąć psiochę i nie robić dramy oraz nie .......ić, że komuna wraca i że komuna zła. Skoro wtedy nie przeszkadzała to tym bardziej teraz nie powinna.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dobra serek, szkoda czasu z lewackim bydłem rozmawiać bo i tak po swojemu wszystko zinterpretuje. Dla Kayah Kurski zły, PiS zły ale z konfidentką Stokrotką od razu do siebie chemię poczuły.
A biedny ASik musi tu siedzieć i .......ić swoje trzy po trzy, że ja niby powiedziałem, że Kayah miała powiązania z Kiszczakiem. Ehhh to lewactwo.
Chłopie ja mam nadzieje ,że tacy jak ty nigdy nie będą rządzić tym krajem , bo prawdopodobnie ustawiał byś "wszystkich inaczej myślących" pod mur , i częstował ich serią z karabinu...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:18
Boże drogi, Ty tak na poważnie?

Czym to się skończy, napisz proszę!

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie ja mam nadzieje ,że tacy jak ty nigdy nie będą rządzić tym krajem , bo prawdopodobnie ustawiał byś "wszystkich inaczej myślących" pod mur , i częstował ich serią z karabinu...
Rzeczywiście, pora kończyć - myślałem, że po latach zmądrzałeś i można pogadać rozsądnie, jednak Ty nic a nic się nie zmieniłeś. Jak .......iłeś głupoty, tak dalej to robisz
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : Wczoraj o godz. 21:20.
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:24
Boże drogi, Ty tak na poważnie?

Czym to się skończy, napisz proszę!

Rzeczywiście, pora kończyć - myślałem, że po latach zmądrzałeś i można pogadać rozsądnie, jednak Ty nic a nic się nie zmieniłeś. Jak .......iłeś głupoty, tak dalej to robisz
Poczytaj sobie ile ten koleś ma nienawiści do wszystkich którzy nie są po tej samej stronie barykady co on , to już chyba jakas jednostka chorobowa
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:27
Cytat:
Myślę, ze nie byłoby tak źle bo ja się wzoruję na Żołnierzach Wyklętych, ogólnie na polskich patriotach. Także oni takich grzechów za wiele na sumieniu nie mają. Za to twoje środowisko to niewinne lewactwo pomieszane z komunistami własnie takie metody stosowało.
Ci twoi idole to w połowie konfidenci a w drugiej połowie poplecznicy lub koledzy katów, ktorzy mają krew na rękach. Którym właściwie nic nie przeszkadzało w tamtym systemie i nic nie robili aby go zmienić, a teraz mają wielki ból dupy bo np komuchom chcą emerytury obciąć, bo np chca rozbić jakieś układy w sądach itp. Także za dużo nie myśl i się o mnie nie bój, patrz na siebie bo blisko ci do komunistów. Jakby przenieść tamte czasy na dzisiejsze to jesteś po czerwonej stronie. Także pa pa.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary Wczoraj, 21:29
Z samych finalistów Voice of Poland dałoby się zrobic lepszy koncert niż z kodziarzy-bojkociarzy.
Pora aby to młodzi artyści byli promowani przez publiczne media.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:31
Myślę, ze nie byłoby tak źle bo ja się wzoruję na Żołnierzach Wyklętych, ogólnie na polskich patriotach. Także oni takich grzechów za wiele na sumieniu nie mają. Za to twoje środowisko to niewinne lewactwo pomieszane z komunistami własnie takie metody stosowało.
Ci twoi idole to w połowie konfidenci a w drugiej połowie poplecznicy lub koledzy katów, ktorzy mają krew na rękach. Którym właściwie nic nie przeszkadzało w tamtym systemie i nic nie robili aby go zmienić, a teraz mają wielki ból dupy bo np komuchom chcą emerytury obciąć, bo np chca rozbić jakieś układy w sądach itp. Także za dużo nie myśl i się o mnie nie bój, patrz na siebie bo blisko ci do komunistów. Jakby przenieść tamte czasy na dzisiejsze to jesteś po czerwonej stronie. Także pa pa.
Nie wybielaj się ,a mnie nie oczerniaj bo komuna się skończyła w Polsce jak ja miałem 7 lat.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:35
No i co z tego? Historia cały czas zatacza koło tak na prawdę. Zmieniają się czasy ale generalnie od 80 lat mamy w Polsce dwa obozy. Jeden pro Polski.patriotyczny/prawicowy/nacjionalistyczny i drugi zdradziecki/pro rosyjski/niemiecki, antypolski, obecnie pro UE, lewacki, liberalny.
Także sobie mordy nie wycieraj tym, że miałeś 7 lat jak się komuna skończyła bo jesteś następcą tamtego systemu.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:39
No i co z tego? Historia cały czas zatacza koło tak na prawdę. Zmieniają się czasy ale generalnie od 80 lat mamy w Polsce dwa obozy. Jeden pro Polski.patriotyczny/prawicowy/nacjionalistyczny i drugi zdradziecki/pro rosyjski/niemiecki, antypolski, obecnie pro UE, lewacki, liberalny.
Także sobie mordy nie wycieraj tym, że miałeś 7 lat jak się komuna skończyła bo jesteś następcą tamtego systemu.
Nie chce się zniżać do twojego poziomu , ale jak mnie tak obrażasz (lewackie bydło) ja powinienem cie nazwać faszystowskim bydłem
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary Wczoraj, 21:43
A Ty w ogóle wiesz, co to faszyzm?
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów